barevná serigrafie
v 19 ✕ š 26 cm
Signatura: UD Jankovič
barevný lept, ruční papír
v 19,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Istler
suchá jehla 17/70
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Klápště 96
grafický list
v 13 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Tomáš Bím
suchá jehla 33/100
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Tomáš Hřivnáč 2012
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Röhling
suchá jehla, kolorovaná 18/20
v 13,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD F Ketzek
v 16 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD F. Engelmüller 1905 v tisku
barevný linoryt 5/29
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Mühlbauer
v 9 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Z. Hušková
barevná serigrafie
v 15 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Jos. Hampl 70
grafický list 94/200
v 14 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Sivko
akvatinta, autorský tisk 9/25
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Pavla Aubrechtová 1988
papírotisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Boška Ji.
kombinovaná grafická technika
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: PU D. Chatrný
linoryt, akvarel
v 58,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD V. Jarcovják, LD 1960
barevný ofset 19/50
v 35 ✕ š 47 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
lept 2/150
v 23,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD K. Válová 92
kombinovaná technika, grafit
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD 11. 12. 010 M. Šnajdr
barevná litografie 13/20
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
lept, ruční papír 31/50
v 20 ✕ š 18 cm
Signatura: PD K. Šafář
litografie
v 22 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Krs
barevná litografie, autorský tisk
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Otto Stritzko 80
barevná litografie 31/150
v 24 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1984