v 20 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD V Silovský
litografie
v 22,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD M. Kazdová
2 x barevná litografie
32,5 x 25 / 32,5 x 25 cm
Signatura: UD N. Synecká, LD Olga Čechová
lept 35/60
v 11 ✕ š 7 cm
Signatura: PD V. Pokorný
dřevoryt, linoryt
21 x 14,5 / 17 x 12,5 cm
Signatura: UD L. Rusek 1970, UD L. J. Kašpar
2 x dřevoryt
27 x 19 / 15 x 12 cm
Signatura: PD A. Juračková 94, PD Irena Melecká
barevná serigrafie
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Valter K.
barevná litografie 31/150
v 24 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1984
barevná litografie, autorský tisk
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Otto Stritzko 80
litografie
v 22 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Krs
lept, ruční papír 31/50
v 20 ✕ š 18 cm
Signatura: PD K. Šafář
barevná litografie 13/20
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
kombinovaná technika, grafit
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD 11. 12. 010 M. Šnajdr
lept 2/150
v 23,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD K. Válová 92
barevný ofset 19/50
v 35 ✕ š 47 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
linoryt, akvarel
v 58,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD V. Jarcovják, LD 1960
kombinovaná grafická technika
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: PU D. Chatrný
papírotisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Boška Ji.
akvatinta, autorský tisk 9/25
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Pavla Aubrechtová 1988
grafický list 94/200
v 14 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Sivko
barevná serigrafie
v 15 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Jos. Hampl 70
v 9 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Z. Hušková
barevný linoryt 5/29
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Mühlbauer
v 16 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD F. Engelmüller 1905 v tisku