v 6,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: UD M Švabinský -98- v tisku
2 x litografie
v 9 ✕ š 13,5 cm
Signatura: 2 x PD M Švabinský
lept 107/200
v 6,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 22 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Jan Paroubek 1921
v 22,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD V Komárek
v 22,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla 23/50
v 7,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD V Komárek
v 22 ✕ š 10 cm
Signatura: UD V Komárek
v 12,5 ✕ š 8 cm
Signatura: UD V Komárek
v 20,5 ✕ š 22 cm
Signatura: UD V Komárek
v 20,5 ✕ š 22 cm
Signatura: UD V Komárek
v 22,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD V Komárek
2 x dřevoryt (21/150)
10,5 x 14,5 / 11 x 7,5 cm
Signatura: 2 x UD V Komárek
v 14,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD V Komárek
3 x dřevoryt (9/200)
12 x 8 / 17 x 8 / 10,5 x 7 cm
Signatura: 2 x D v Komárek 1 x na rubu razítko pozůstalosti autora
2 x dřevoryt
14,5 x 9,5 / 14,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD V Komárek
litografie
v 12 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V Komárek 68
2 x dřevoryt
16 x 11,5 / 28 x 21 cm
Signatura: 1 x PD F Kobliha, 2 x D monogram FK v tisku
mezzotinta
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: PD K. Hojden - 1935.
v 29,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Ščerbakov
litografie 155/200
v 33 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jícha 73
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: neznačeno
3 x dřevoryt
23,5 x 35 / 29,5 x 19,5 cm
Signatura: PD K. Štěch, A. Majer, Mašek V.