barevná serigrafie 94/100
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: UD Jan Kubíčke 1969-1977
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
digitální grafika, ruční papír
v 20 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Milan Pecák, LD 2000/No 5
4 x strojopis, ruční papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: Jiří Valoch 1985 na přebalu
koláž, grafický list
v 25,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Vl. Mirvald
serigrafie, autorský tisk 17/31
v 55 ✕ š 39 cm
Signatura: PD M Luther
serigrafie, autorský tisk 2/20
v 27,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M Luther
barevná litografie 431/500
v 19,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: na rubu monogram HB 99, Horst Bartnig v přebalu
serigrafie 7/100
v 52,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Karel Adamus 1974 / 80
barevná litografie
v 15 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták
suchá jehla 23/32
v 60 ✕ š 88,5 cm
Signatura: PD F. Burant 1992
barevná kombinovaná grafická technika, ruční papír 1/1
v 43 ✕ š 60 cm
Signatura: PD nečitelná 2002
barevná serigrafie
v 85,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD 69, PD Mavignier
barevná litografie 13/200
v 11 ✕ š 16,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 76
barevná litografie 13/100
v 10 ✕ š 17 cm
Signatura: UD K. Oberthor 80
lept 9/51
v 17 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Zdeněk Fuksa 67
litografie
v 12 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Mašek V.
suchá jehla 83/170
v 21 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Vaculka 58, LD monogram V v tisku
1986, 1992, 1988
2 x barevná litografie (185/200), litografie
11 x 7 / 5 x 3,5 cm
Signatura: 3 x UD K. Oberthor (86, 92, 88)
barevná litografie
v 17 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Liesler 86
barevná litografie
v 12 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Liesler 78
2 x litografie
19 x 15,5 / 20,5 x 15,5 cm
Signatura: 2 x PD monogram L. W.
barevná litografie
v 37,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD 1941 J. Grus
barevné vernis mou
v 34,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Jar. Stretti-Zamponi
barevná litografie
v 32 ✕ š 51 cm
Signatura: neznačeno