v 97 ✕ š 69 cm
Signatura: na rubu na štítku Jiří Kolář 70
v 43 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Naděžda Plíšková 1968
suchá jehla12/20
v 27 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Klápště 87
v 23,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD G. B. Stella 1914, LD monogram 1914
v 23,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD V. Sychra 36
litografie
v 18,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram K. L., LD Kamil Lhoták 83 v tisku
linoryt, akvarel
v 24,5 ✕ š 16 cm
Signatura: LN A. Mikulka 1979
barevný lept, akvatinta
v 34 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Vojt Preissig
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
litografie
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kresba tuší, vernis mou, hedvábný papír
v 46 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Šíma 927
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
v 24,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD H Laurens, LD monogram HL v tisku
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
litografie 55/100
v 35 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
barevná litografie
v 32 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Jos. Lada 42
v 11,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD B. Reynek
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
alchymáž
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD monogram LN 9. 8. 66
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
papírový reliéf, autorský tisk
v 44,7 ✕ š 24,7 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
magnetická grafika
v 19,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: UD Vladimír Boudník 1965
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
symetrická grafika
v 35,5 ✕ š 50 cm
Signatura: UD Vladimír Boudník 1967
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
serigrafie 8/80
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
6× barevná serigrafie (12/40, 30/40, 30/50, 30/40, 30/50, 13/50)
75 × 56 / 30 × 23,5 cm
Signatura: 6× na rubu K. Malich (2007, 2008)
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |