suchá jehla, kolorovaná 18/20
v 13,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD F Ketzek
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Röhling
suchá jehla 33/100
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Tomáš Hřivnáč 2012
grafický list
v 13 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Tomáš Bím
suchá jehla 17/70
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Klápště 96
barevný lept, ruční papír
v 19,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD Istler
barevná serigrafie
v 19 ✕ š 26 cm
Signatura: UD Jankovič
2 x dřevoryt
7 x 7,5 / 11 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 18,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Vojt S 37 v tisku
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie, 5 x dřevoryt, 2 x suchá jehla
9 x 4,5 / 10,5 x 8 cm
Signatura: 6 x D. V Komárek
lept 19/80
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Pokorný
lept 24/50
v 15 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Pokorný
v 15,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD V. Pokorný
v 7 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 55
2 x lept (32/100, 8/50)
9 x 7 / 7 x 5 cm
Signatura: 2 x PD M. Blabolilová
1984, 1986
2 x barevný lept (9/100, 34/100)
14,5 x 9,5 / 9,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Laufrová (1984)
lept 20/200
v 6 ✕ š 11 cm
Signatura: PD P. Major 80
barevný lept 10/50
v 9,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Sukdoláková
kolorovaný lept 31/96, lept 53/104
12,5 x 10,5 / 13 x 10,5 cm
Signatura: PD R. Rotterová 80, PD Romana Rotterová 80
2 x barevná litografie (45/200, 77/100)
14 x 9,5 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x UD Roučka, 1 x PD Roučka 83
lept 122/200
v 12,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Petr Hampl, Hampl v tisku
suchá jehla 9/30
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Albich 88