serigrafie, běloba, papír na kartonu
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu Kalný 81
otisk rtů, tisk
42 x 29,5 cm (list)
Signatura: na rubu Kalný 81
grafický list, černý karton 10/35
v 19,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD H. Joos
lept, strukturální grafika
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: na rubu Ivan Chatrný 71
tisk
v 12,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: na rubu Julius Koller 1978
tisk
v 17 ✕ š 5 cm
Signatura: na rubu Julius Koller 1968
v 8 ✕ š 5 cm
Signatura: PD Toyen v tisku
1925, 1935
suchá jehla, 3 x zinkografie
8,5 x 8,5 / 11 x 7 cm
Signatura: PD FPMalý 35, LD monogram F.P.M. v tisku, PD Kubin v tisku, LD St. Kulhánek v tisku
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
4 x zinkografie
11 x 6 / 9 x 11 cm
Signatura: 3 x monogram G v tisku
tisk
Signatura: PD Kamil Lhoták 84 v tisku
barevná litografie
v 12 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD K. Lhoták 82
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 13,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, autorský tisk
v 10,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm
dřevoryt 23/200
v 16,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD V. Tesař 92
v 13 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Zd. Mézl
barevná litografie 23/150
v 22 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD K. Vysušil 92
barevná serigrafie 23/190
v 25,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Eva Vlasáková 92
barevná litografie 28/100
v 22 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Kateřina Vítečková 1992
barevná litografie
v 15,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Michaela 1991
lept, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 15 cm
lept, autorský tisk
v 9,5 ✕ š 13 cm