barevná mezzotinta
v 40 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD A J Alex
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD V. Sychra 36
barevná litografie 11/14
v 37,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD J. Chudomel 75, na rubu Chudomel Jar.
litografie
v 21,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, karton na plátně
v 140 ✕ š 165 cm
Signatura: neznačeno
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
linoryt, akvarel 17/20
v 16 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD jan Bauch
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Ryl J Váchal, monogram JV37 v tisku
litografie
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 27,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 10,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / dřevoryt - novotisk
13,5 x 11 / 10,5 x 8 cm
Signatura: PD M. Švabisnký / neznačeno
litografie / tisk
17,5 x 12 / 17 x 12 cm
Signatura: PD M Švabinský, neznačeno
litografie
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD Švabinský 930 v tisku
litografie
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
litografie, tisk, barevný tisk
25 x 18 / 16 x 12 cm
Signatura: 3 x D M Švabinský v tisku
2 x lept
7,5 x 6 / 6,5 x 5,5 cm
Signatura: 2 x PD M Švabinský
grafický list, ruční papír
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 13,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie s podtiskem
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, UD monogram MŠ 54 v tisku zrcadlově
v 12,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD monogram MŠ
v 11 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 9 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD M Švabinský