litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD H. Storchová 71
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Knobloch
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl 1971
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
v 7,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: LD VIK-23 v tisku
v 11 ✕ š 12,5 cm
Signatura: LD monogram A. M. v tisku
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko, na rubu 2 x autorské razítko
lept, autorský tisk
v 12,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Alois Pitermann, UD autorské slepotiskové razítko
dvoubarevný linoryt, autorský tisk
v 34 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Vl. Bauer
v 29,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
strukturální grafika, autorský tisk
v 23 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Rudolf Zörner 1970
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Zdenka Táborská 1958
barevná litografie 19/75
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Chadima 88
litografie 176/200
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD K. Beneš 93
barevná litografie 67/100
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD K Chaba 82
barevná litografie 129/200
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
v 18 ✕ š 12 cm
Signatura: LD J. Váchal v tisku
lept 8/100
v 8,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jan Hísek 2012
barevná litografie 45/80
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Marina Richter 2017