litografie
v 37,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Otto Placht
barevná litografie, autorský tisk
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Laura Limbourg 2022
barevný lept 5/10
v 35 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Janula 80
lept 5/10
v 25 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Janula
litografie 3/20
v 22 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Václav Houf 72, monogram H v tisku
lept 21/30
v 26 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Havlíček 74
lept, autorský tisk
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Havlíček 70
lept, autorský tisk
v 17 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Havlíček 80
barevný lept 36/50
v 20 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Havlíček 73
kresba tuší, akvarel
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: PD monogram KPK 40
suchá jehla 2/12
v 10,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Dungel 75
lept, autorský tisk
v 14,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 96
lept, autorský tisk
2 grafiky 9 x 7 cm
Signatura: PD Havlíček 74
2 x grafický list
v 21,5 ✕ š 24 cm
Signatura: 2 x na rubu J H Kocman 69
akvarel
v 19 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Janča 26. XII. 59
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
litografie
v 13 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie, akvarel
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: LD Zívr
litografie, akvarel
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Zívr
akvatinta
v 21 ✕ š 16,5 cm
Signatura: UD Čepelák
akvatinta 9/4c
v 17 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Čepelák
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 11,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
dvoubarevný ofset
v 16,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 67