kombinovaná technika, uhel, karton
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD J. Šíma 60
kombinovaná technika, lepenka
v 52,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
olej, lepenka
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: LD Kaván
kombinovaná technika, pastel, barevné křídy, plátno
v 77 ✕ š 107 cm
Signatura: LU monogram M. P. 95
olej, překližka
v 58,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
v 38 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD A. Eckart 1904
olej, plátno
v 64 ✕ š 50 cm
akryl, plátno
v 90 ✕ š 60 cm
Signatura: neznačeno
akryl, plátno
v 90 ✕ š 60 cm
Signatura: neznačeno
akryl, plátno
v 80 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Basjuk Kvilda 2014, Basjuk 14. a autorské razítko
akryl, plátno
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jan Vytiska 2013
olej
olej, sololit
v 52 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Jan Jílek
olej, plátno
v 76 ✕ š 95 cm
Signatura: LD Jan Jílek 44
olej, překližka
v 41 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Jan Jílek 67
olej, plátno
v 55 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Jan Jílek 59
olej, plátno
v 72 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Jan Jílek 57
v 48,5 ✕ š 34 cm
Signatura: LD monogram P. K.
litografie
v 8,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták
barevný pastel
v 36 ✕ š 23 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1988
olej, plátno
v 52 ✕ š 32 cm
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Vajce
olej, plátno
v 69 ✕ š 56 cm
Signatura: PD L. Ochrymčuk, na rubu L. Ochrymčuk / 1962
olej, plátno
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: LD W Mezerová (částečně nečitelné)