olej, plátno
v 54 ✕ š 47 cm
akvarel
v 31,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD monogram W. N.
olej, lepenka
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Jiroudek
olej, lepenka
v 24 24 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Veris
olej, lepenka
v 74 ✕ š 101 cm
Signatura: PD Švec 97, na rubu Vladimír Švec / 1997
olej, lepenka
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Lederer
olej, lepenka
v 18,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Lederer
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD V. Kozák
kombinovaná technika, lepenka
v 38,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD nečitelná
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: LD Rožánek
v 27,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD V. Rožánek
barevný pastel, karton
v 43 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD B Horník
akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24