olej, malířská lepenka
v 22 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 43
olej, plátno
v 64 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD V. Hejna, na rubu na blindrámu V. Hejna
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 31 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 40
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 22 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, masonit
v 40 ✕ š 63,5 cm
Signatura: LD Boh. Matal 1946
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, lepenka
v 26 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD monogram P. N. 57., na rubu P. Nešleha 57.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 80 ✕ š 65 cm
Signatura: PN V. Sychra 59
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, sololit
v 64 ✕ š 92 cm
Signatura: PD K. Linhart 59
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
pastel, tužka, tuš, lepenka
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: PD K. Malich 60, UD K. Malich VII. 60
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, karton na plátně autorem
v 45 ✕ š 53 cm
Signatura: LD Endre Nemes 1956, na rubu na blindrámu Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
v 77 ✕ š 141 cm
Signatura: LD Serpan, na rubu Serpan Paris / 30. 3. 1956
olej, lepenka
v 29 ✕ š 41,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 59