akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24
olej, plátno
v 47 ✕ š 38 cm
Signatura: LD Coubine
v 59,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD K Jílek 37
akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24
olej, plátno
v 108 ✕ š 145 cm
Signatura: PD O. Blažíček 31
Vyvolávací cena: | 2 300 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 71 cm
Signatura: PD Marešová 1932
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 47 ✕ š 37 cm
Signatura: LD Lin. Procházková 30
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
v 25 ✕ š 36 cm
Signatura: PN P. Kotík 30
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
olej, plátno
v 52 ✕ š 64 cm
Signatura: PD 36 E. A. Longen
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
v 71,5 ✕ š 102 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 21 ✕ š 28 cm
Signatura: na rubu F Foltýn B. 40
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
v 59,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD K Jílek 37
akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24
olej, plátno
v 64 ✕ š 55 cm
Signatura: PD J. Hála 24
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kresba barevným pastelem, kvaš, karton
v 46 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Mucha 29
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
v 63 ✕ š 81 cm
Signatura: LU Emil Filla 30.
Vyvolávací cena: | 7 500 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 52 ✕ š 33,5 cm
Signatura: na rubu M. Boria 37
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
v 47 ✕ š 38 cm
Signatura: LD Coubine
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, tempera, plátno
v 72 ✕ š 90 cm
Signatura: LD Ant. Procházka 36, na rubu Ant. Procházka 36
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 100 ✕ š 73,5 cm
Signatura: LD M. Holý 32
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kvaš, lepenka
v 46 ✕ š 38 cm
Signatura: LN Endre Nemes, na rubu Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kvaš, akvarel, papír
v 20 ✕ š 13 cm
Signatura: LD Kupka, na rubu razítko Francois Kupka
Vyvolávací cena: | 1 300 000 Kč |
olej, plátno
v 38 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Kars 34
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |