v 26 ✕ š 30 cm
Signatura: PD P. Kotík 1928
olej, plátno
v 65 ✕ š 93 cm
Signatura: LD Jos. Vacke 37
olej, plátno
v 31 ✕ š 51 cm
Signatura: LD Fr. Podešva, na rubu Paris 1937
olej, plátno
v 75 ✕ š 90 cm
Signatura: PD B. Mareček 1925.
olej, plátno
v 67 ✕ š 58,5 cm
Signatura: PD 23. Čapek, na rubu Josef Čapek
Vyvolávací cena: | 7 500 000 Kč |
v 46 ✕ š 38 cm
Signatura: PD A Gleizes 28
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
v 26 ✕ š 30 cm
Signatura: PD P. Kotík 1928
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
v 40,5 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu Boria M.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 75 ✕ š 90 cm
v 32 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD Bazovský
olej, plátno
v 50 ✕ š 61 cm
Signatura: PD Jean Dufy 1927
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD V. Špála 26
Vyvolávací cena: | 1 450 000 Kč |
akvarel, karton
v 47 ✕ š 62 cm
Signatura: LD Alois Bílek 35
olej, hobra
v 90 ✕ š 108 cm
Signatura: PD Ant. Procházka 37, na rubu Ant. Procházka 1937
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
v 23 ✕ š 22 cm
Signatura: LD L. Valtat
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Coubine, na rubu na štítku Coubine 1929
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
kvaš, papír
v 29,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD Kupka
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, plátno
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PN K Černý Š 36
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kvaš, papír
v 35,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Kupka
olej, lepenka
v 46 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD Jičínská 29
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 44,5 ✕ š 33 cm
Signatura: LD V. Špála 30
olej, plátno
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: LD V. Špála 33
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD K. Schadt 37.
olej, karton na lepence
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček