akvarel
v 24 ✕ š 54 cm
akvarel
v 52 ✕ š 72,5 cm
Signatura: PD monogram 35 KPK
kresba tužkou, akvarel
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem, akvarel
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, papír
v 79 ✕ š 108 cm
Signatura: PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kresba tuší, koláž
v 60 ✕ š 47 cm
Signatura: PD A. Pelc 37.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
v 17,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: LD monogram P. K. 26. 4. 38
akvarel, tuš, karton
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Konůpek 33
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba uhlem
v 61 ✕ š 46 cm
Signatura: PN ABílek 30.
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kresba perem, tužkou, papír
v 23,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Štyrský 1932
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
v 33 ✕ š 28 cm
Signatura: PD P. Kotík 28
v 33,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD monogram P. K.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: LD monogram F. K. / 19. VIII, 33
akvarel
v 11 ✕ š 14 cm
Signatura: LD P. Pištělka
kresba tuší, akvarel, ruční papír
v 56,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD monogram KPK 30
akvarel, tužka
v 43,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PN Herink 5. XII. 38
barevné tuše, pastel, karton
v 30 ✕ š 43,5 cm
Signatura: LD monogram AP 35
kresba uhlem
v 32,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LD Vorlíček 1940
kresba uhlem
v 31 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Vorl 40
uhel, karton
v 22 ✕ š 31 cm
Signatura: PD R. Krelička 1924
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
v 14 ✕ š 18 cm
Signatura: UD monogram E. F. 29
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, ruční papír
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: UD Emil Filla 37
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
akvarel, papír
v 29,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
kvaš
v 31 ✕ š 21,3 cm
Signatura: PD Kupka 1925