kresba uhlem
v 47,5 ✕ š 73 cm
Signatura: PD K. Jílek 74
kombinovaná technika, akryl, tužka, papír
v 63 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Filko 1968
koláž, skládaný papír, kresba tužkou
v 30,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: na rubu D. Chatrný 80
kresba tužkou, pastelka
v 62 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PU leden 1977 – Ladislav Novák
kombinovaná technika, papír
v 47 ✕ š 63 cm
Signatura: PD F. Gross 66
akvarel
v 49,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Tomek, PN 31. 8. 65, na rubu razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 30,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu autorem 6. 11. 76 a razítko pozůstalosti autora
lavírovaná kresba tuší
v 29,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD Jan Sládek 75
froasáž, alchymáž, papír na kartonu
v 40 ✕ š 57 cm
Signatura: PN monogram LN 10. 10. 72
serigrafie, akvarel
v 21 ✕ š 20 cm
Signatura: na rubu Dalibor Chatrný 72/78
kombinovaná technika, kresba tuší
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: PD V Zykmund 78
kolorovaná suchá jehla, autorský tisk 19/25
v 26 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Toyen
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
v 26 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Toyen
alchymáž
v 60 ✕ š 42 cm
Signatura: uprostřed monogram LN 5. 10. 69
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, alchymáž
v 61 ✕ š 44 cm
Signatura: UN monogram LN 29. 6. 66
alchymáž
v 28,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: LD monogram LN 26. VIII. 62
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, kresba tuší
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 1975
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem
v 5,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD monogram AH 61
froasáž, alchymáž, papír na ručním papíru
v 33,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: LD monogram LN 8. 2. 73
kombinovaná technika, kresba tuší, tužkou, pastel, plast, karton
v 34,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. Kolařík 80
kombinovaná technika, tuš, akvarel, karton
v 59 ✕ š 40 cm
Signatura: LD monogram AH 70
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
4× froasáž, tuž, papír
4 ks 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 × UD monogram LN 11. 9. 73
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
v 22,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD monogram FH 78