v 14,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Michaela 77, na rubu autorské razítko
akvarel
v 27 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 36 ✕ š 27 cm
akvarel
v 36,5 ✕ š 27 cm
akvarel
v 27 ✕ š 36,5 cm
akvarel
v 36 ✕ š 27,5 cm
akvarel
v 36,5 ✕ š 27 cm
akvarel
v 36,5 ✕ š 27 cm
kresba tužkou, uhel, papír, kombinovaná technika
v 57 ✕ š 49 cm
Signatura: M. Šnajdr 78
kombinovaná technika č. 12
v 28 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Málek 62
kresba tuší, akvarel
v 26,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: LN F. Gross, PN 18. 1. 72
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 69
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 77
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 77
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 74
v 20,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram Št 77, Ota Št 77 na rubu
akvarel, tuš, karton
v 42,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1972
tempera, kvaš
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
pastel, kresba tužkou
v 30 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Valter K 64
kresba fixem
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Zd. Macků 74
kresba tužkou, plakát
v 60 ✕ š 71 cm
Signatura: U Dlouhý 15. 5. 98 s dedikací
litografie, akvarel
v 17,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Zívr 1971
tuš, akvarel / dřevoryt
13 x 9,5 / 17,5 x 12 cm
Signatura: PD nečitelná 74, UD Plechatý Václav