kombinovaná technika, koláž, kresba, lepenka
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: PD A. Pelc 1960
kresba tuší, akvarel
v 22,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: UD monogram V. Z. 64
kombinovaná technika, fotografie, kresba tuší, papír na kartonu
v 13 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Laco Čarný
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Navrátil 67
akvarel, japonský ruční papír
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J. Šíma 60
tempera, kvaš
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno, PD 29. IV. 76.
v 43 ✕ š 52 cm
Signatura: UD Ronovský únor 75
v 85,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD K. Machálek 1967, LD ZLÍN
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 20 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD I. Gruber 66
v 32 ✕ š 23 cm
Signatura: PD monogram LN
v 62 ✕ š 42,5 cm
Signatura: LD Hořánek 1962
v 52,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Hořánek 1961 28 IV.
v 25 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Gruber 66
v 35 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Gruber 67
akvarel, japonský ruční papír
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kombinovaná technika, ruční papír
v 37,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1979
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
barevný pastel, karton
v 65,5 ✕ š 78 cm
Signatura: na rubu Milan Grygar 1977
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
kresba tuší, akvarel
v 9 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD F. Gross
akvarel, černý fix
v 38 ✕ š 17 cm
Signatura: PD 28. VI. 1977, Zívr
kresba tuší, akvarel
v 16,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD Vlasta 1977
kresba tuší, akvarel
v 19 ✕ š 27 cm
Signatura: LD 3. 8. 78 Jeňýk Pacák
v 34,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PN Bělocvětov 67