barevná litografie 37/60
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Karel Toman 75
kresba tuší, ruční papír Ingres
v 25,5 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Jiří John 70
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
v 30 ✕ š 22,5 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 1974, PD monogram J. V.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tužkou, karton
v 30 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Tikal 60
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, papír, deska
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 69
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kresba tuší, papír
v 68 ✕ š 88,5 cm
Signatura: PD Robert Cyprich 1. VII. 1969
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba kuličkovým perem
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov 74
v 44 ✕ š 31 cm
Signatura: LD Bělocvětov 73
kresba tuší, papír
v 35 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD 11. 8. 62 Načeradský
suchá jehla / kresba tuší, papír
11,5 x 15,5 / 16,5 x 12 cm
Signatura: PD Načeradský 61
9,5 x 13,5 / 10 x 14,5 cm
Signatura: PD Načeradský 61
7 x 10 / 10 x 7 cm
Signatura: PD Načeradský 61
v 22 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD monogram P. 74
v 6 ✕ š 18 cm
Signatura: PD B Kopecký 1963
v 23 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Kopecký 78
v 20,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: D B Kopecký 80
v 5,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 63
v 6 ✕ š 18 cm
Signatura: LD B Kopecký 63
kresba fixem
v 39,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Zívr 1977
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD K. Srp 70
kombinovaná technika č. 9, papír na kartonu
v 28,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Málek 62
v 60 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 1972
barevné tuše
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: LD monogram K 60
kombinovaná technika, olej, barevné tuše
v 32 ✕ š 22 cm
Signatura: na rubu Wojnar 77