barevné tuše, ruční papír
v 29,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Hanel 79
kresba tuší, akvarel
v 38 ✕ š 24 cm
ofset, kresba - otisk z dlaně
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Rudolf Fila
serigrafie, kresba fixem
v 45 ✕ š 23 cm
Signatura: UD E. Ovčáček
akvarel, tuš
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Zívr 1979
zlacená frotáž, hedvábný papír na papíru
v 21,5 ✕ š 11 cm
Signatura: Zoubek na druhém listu papíru
akvarel
v 28 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LD V. Koutský 66
barevný pastel
v 14 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka, PN 1972
akvarel
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko MR
akvarel
v 21,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD autorské slepotiskové razítko MR
pastel, kresba tužkou
v 30 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Valter K 64
voskový pastel, tužka
v 26 ✕ š 33 cm
Signatura: LD 1964 8/6 Valter K
akvarel, tuš
v 29 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
kvaš, běloba, akvarel, karton
v 44 ✕ š 56 cm
Signatura: PD 71 Valter K
kombinovaná technika, papír, deska
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 69
akvarel, tužka
v 27,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Vlast Rada 60
v 20,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram Št 77, Ota Št 77 na rubu
kresba fixem
v 23 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Zívr 1973
akvarel, tuš, karton
v 42,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1972
akvarel
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 50 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 45 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 50 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 51 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD Tomek