2 x dřevoryt, akvarel, ruční papír
5 x 5,5 / 10,5 x 13 cm
Signatura: PD Josef, LD 18/8 1921
barevný pastel
v 22 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Jiří Kroha 1920/1942
akvarel, tužka, karton
v 34,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD V Kořenci 2/II 25 Fr. Řehořek
v 35,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram V. S. 32
v 11 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Král 34
v 18,5 ✕ š 13 cm
Signatura: LD Král 1938
kresba tuší, akvarel
v 32,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PN V. Rabas 26
2 x kresba tužkou
14 x 22,5 / 16 x 19,5 cm
Signatura: PD O Bubeníček 16. 9. - 35., PD monogram B
v 20 ✕ š 28 cm
Signatura: LD O Bubeníček / 32
2 x kresba tužkou
11 x 14,5 / 9 x 14 cm
Signatura: neznačeno
v 13 ✕ š 19 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
8 x 9,5 / 8 x 13,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček 24, LD O Bubeníček
2 x kresba tužkou
17,5 x 24 / 17,5 x 22 cm
Signatura: PD monogram OB. 24./ 8. 20, LD monogram OB 1./ 9. - 30
v 22 ✕ š 26,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček / 19. 8. 31.
v 21,5 ✕ š 26 cm
Signatura: LD O Bubeníček / 28. 8. 31.
akvarel, ruční papír
v 43 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Váchal 29.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Paris 1934 Král
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
v 21,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD 27. VII. 1932. 35. Krs
kresba uhlem
v 55,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD monogram B 34., UD Jan Bauch 26. II. 35. u dedikace
tuš, akvarel, pastel
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD monogram BN 34.
kresba tuší, akvarel, papír
v 15,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 40
v 22 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD F Z Eberl
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD V Špála, PN monogram Š 34
dřevoryt, akvarel
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Vlastislav Hofman 1921