3 x mědirytina 145/150
v 29 ✕ š 24 cm
Signatura: 3 x PD monogram Mšk 40
2 x dřevoryt, akvarel, ruční papír
5 x 5,5 / 10,5 x 13 cm
Signatura: PD Josef, LD 18/8 1921
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek, LD monogram JH v tisku
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
v 18,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD J Váchal 39, J Váchal v tisku
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD J Váchal, monogram J. V. 37 v tisku
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J Váchal, monogram J. V. v tisku
barevný dřevoryt, autorský tisk
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. Váchal., 1933 J. Váchal v tisku
v 12 ✕ š 6 cm
Signatura: PD J Vácjal, LD monogram JV v tisku
v 10 ✕ š 8,5 cm
v 11,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD J Váchal, LD monogram JV v tisku
v 11,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Konůpek
v 18,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Mudroch 1937, PN monogram M
v 31,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš, LD Vondrouš 1938 v tisku
v 16,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD K. Toman 26, LD K. Toman 25 v tisku
barevný linoryt, ruční papír na kartonu
v 36,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD H. Bochořáková-Dittrichová
litografie
v 60 ✕ š 39 cm
Signatura: UD F Hoplíček 923v tisku
lept 30/100
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Jan Vondrouš. 1933., LD Vondrouš 1933 v tisku
v 11,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko TFŠ
v 14,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
akvatinta
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Rambousek
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Arno Nauman, LN monogram AN v tisku
reprodukce dřevorytu
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 19,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD R Kremlička 1925