barevné tuše
v 20 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Bravenec 2020
barevné tuše
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Bravenec 2020
akvarel, tuš, barevné pastelky
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Bob H 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko
v 46 ✕ š 34 cm
kresba japonskou tuší
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Bob H 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko
kresba japonskou tuší
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
kresba japonskou tuší
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
akryl, pozinkovaná kovová mřížka
v 212 ✕ š 200 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kombinovaná technika, rozmývaná kresba
v 34 ✕ š 45,5 cm
japonská tuš
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
japonská tuš
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
japonská tuš
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
japonská tuš
v 35 ✕ š 49,5 cm
plastika, bronz, mosaz, černá žula
v 23,5 ✕ š 15 ✕ h 7 cm
Signatura: autorskou raznicí monogram VU na plintě
olej, plátno
v 200 ✕ š 165 cm
Signatura: PD A. Štech 20
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
akryl, plátno
v 192 ✕ š 144 cm
Signatura: na rubu Jiří David / 2020
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
akryl, respirátor
v 15 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
asambláž, funkční hodiny, malba, dřevěná deska
v 105 ✕ š 75 cm
Signatura: na rubu Krištof Kintera 2020
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kresba perem, tužka
v 39 ✕ š 39 cm
Signatura: na rubu P. Rud / 9. 1. 20