kresba tuší, akvarel
v 18,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 17/III 41
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram K 57
v 33 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Istler 58
kresba tuší, běloba
v 23,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Tesař Řím 1960
akvarel, tužka, karton
v 21 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD Liesler 1956
akvarel, tužka, karton
v 30 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Liesler 1956
v 29 ✕ š 41,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, rytá kresba
v 62,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD K. Souček 60
akvarel, rytá kresba
v 45 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 60
v 14,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD mongram ZMZ 60
v 42 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Josef Zamazal 1940
kombinovaná technika, akvarel, pastel
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Liesler 1956
barevný pastel, akvarel
v 36 ✕ š 33 cm
Signatura: PD K. Hojden - 1941