akvarel, papír
v 57,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 95
akvarel, tužka, papír
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: UD A. Lamr 93
akvarel, papír
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 98
akvarel, tuš, papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
kresba tužkou, tempera, karton
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 1995
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 95
v 55 ✕ š 46 cm
Signatura: PD R. Mašata 1986
barevná litografie, pastel, koláž 6/45
v 54,5 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Pacovská Květa 85
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek
kombinovaná technika, kresba, koláž, nastříhaný papír, karton
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: UD D. Chatrný
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 31 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 34,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 41 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek 87
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 30 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Tomek
lept, pastel, varianta s kresbou 1/1
v 85,5 ✕ š 50,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle
kombinovaná technika, ruční papír
v 58,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD Jankovič 94
barevný pastel, karton
v 100 ✕ š 73 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1990
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |