kombinovaná technika, asambláž, plátno
v 80,5 ✕ š 85,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 97
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD Matal 85
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
Signatura: PD I. Ouhel 88, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel /1989
asambláž, deska
v 90 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1996
lité laky, sololit
v 37 ✕ š 50,5 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1992
olej, plátno
v 100 ✕ š 73 cm
Signatura: PD Michalčík 1993
lité laky, sololit
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu 2 x Jaroslav Vožniak 1999
akvarel, karton
v 57,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: UD M. Netík 82.
v 68,5 ✕ š 97,5 cm
Signatura: LD Otakar Slavík 1990
olej, plátno, sololit
v 77 ✕ š 50 cm
Signatura: PD monogram A. K. 92, na rubu A. Klimo / 1992
olej, plátno
v 60 ✕ š 60 cm
olej, plátno
v 120 ✕ š 90 cm
Signatura: LU M Kunc 1985
akryl, olej, plátno
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Pavlík 83
kombinovaná technika, tempera, tuš, karton
v 39 ✕ š 50 cm
Signatura: UD Ines Tuschnerová
olej, plátno na lepence
v 41 ✕ š 33 cm
Signatura: PD V. Urban 2000, na rubu monogram V. U. 2005
akvarel, karton
v 39 ✕ š 55 cm
Signatura: PD K. Košárek 82
tempera, lepenka
v 62 ✕ š 46 cm
Signatura: na rubu Igor Minárik 30. 8. - 2. 10. 99
kombinovaná technika, uhel, pastel, karton
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: UD Kolíbal 1985, na rubu Stanislav Kolíbal 1985
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
v 150 ✕ š 200 cm
Signatura: PD M. Rittstein 98-9, na rubu M. Rittstein 1998-99
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
v 69,5 ✕ š 90,5 cm
Signatura: PD K. Souček 82
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
v 130 ✕ š 160 cm
Signatura: na rubu J. G. D. 1981 (1986), C. P. Wittig 1981
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
3 x akryl, plátno
3 ks 70 x 70 cm
Signatura: 1x na rubu na blindrámu Jan Kubíček 1992-1996
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
akryl, plátno
v 81,5 ✕ š 81 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Milan Grygar 1997
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
v 98 ✕ š 98 cm
Signatura: PD I. Ouhel 86
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |