akryl, překližka
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu U. Carrega 99
barevná litografie 94/500
v 64,5 ✕ š 64,5 cm
Signatura: PD Alviani
barevná litografie, malba 42/150, papír na lepence
v 70,5 ✕ š 101 cm
Signatura: PD Hermann Nitsch
serigrafie 2/80
v 28 ✕ š 28 cm
Signatura: na rubu monogram HB 81
serigrafie 4/6
v 22,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: na rubu monogram HB 84/85
optický reliéf, kombinovaná technika, plastové pásky
v 103 ✕ š 103 cm
Signatura: na rubu Alberto Biasi 1988 a autorská razítka
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
akryl, plátno
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Demarco Paris 1980
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
kombinovaná technika, kovový reliéf, olej, deska
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Jankovič 84
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
barevná litografie 94/500
v 64,5 ✕ š 64,5 cm
Signatura: PD Alviani
barevná serigrafie 17/90
v 47 ✕ š 47 cm
Signatura: PD J Stein
serigrafie 54/60
v 41,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: RD Luigi Ferro 90
serigrafie 4/60
v 42 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD Luigi Ferro 90
kombinovaná technika, ruční papír
v 43,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Palumbo 90
litografie, III. stav 7/20
v 44,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD G.Y. Wu 1998
v 35,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Morgan O'Hara, UD 1998
v 35,5 ✕ š 43 cm
barevná serigrafie, autorský tisk
v 26 ✕ š 26,5 cm
Signatura: na rubu Hors Bartnig / monogram HB87
barevná serigrafie
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: na rubu dvě autorská razítka
barevná serigrafie
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
barevná serigrafie
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
barevná litografie, autorský tisk
v 26,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: na rubu monogram HB 87
serigrafie, ruční papír 4/6
v 22,5 ✕ š 22,5 cm
serigrafie, ruční papír 4/6
v 22,5 ✕ š 22,5 cm
litografie 113/195
v 33,5 ✕ š 23 cm
Signatura: na rubu 16/6/80 Seuphor