akryl, plátno
v 60 ✕ š 38 cm
Signatura: na rubu Ode Bertrand 1999
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, struktura
v 45 ✕ š 50 cm
Signatura: zespodu PD Erb, LD 2000, na rubu Erb
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Garcia Rossi Paris 1993
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Ota Janeček 83, na rubu Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 85, na rubu J. Jíra 85
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 45 ✕ š 55 cm
Signatura: na rubu Jan Merta 1993-99
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf, papírová hmota, olej, plátno
v 65 ✕ š 45 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 90, na rubu Eduard Ovčáček 1990
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Zdeněk Kučera / 1990
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
v 100 ✕ š 122 cm
Signatura: 2 x na rubu na štítku Jindřich Boška 2000
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: LD M. Kunc 1983
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, plátno
v 59,5 ✕ š 120,5 cm
Signatura: UD monogram LOB