v 59,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: LD Slavík 90
v 33 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Róna 84
kombinovaná technika, papír
v 50,5 ✕ š 43 cm
Signatura: LD Róna 83
kombinovaná technika, papír
v 40,5 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Róna 80
akvarel, kvaš, karton
v 42 ✕ š 59 cm
Signatura: PD 4. 6. 1992 Gabriel
tempera, pastel, karton
v 45 ✕ š 34 cm
Signatura: PD T. Císařovský 91
kombinovaná technika, lepenka
v 55 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Bohuslava Olešová / 1991
propalování, olej, papír
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Klimeš 91, monogram K (vypálený)
v 76 ✕ š 59 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1985
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kresba uhlem, tužkou karton
v 86 ✕ š 61 cm
Signatura: UD Kolíbal 1988
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
v 77,5 ✕ š 56 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1993
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, karton
v 76,5 ✕ š 56,5 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1984
akryl, karton
v 34 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1992-4
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
polychromovaná dřevěná plastika
v 21 cm
Signatura: zespodu Vl. Preclík 2000
pastel, tužka
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: UD V. Gebauer 99, na rubu V. Gebauer
kombinovaná technika, tempera, tuš, lak, tužka, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram D 98, na rubu Dagmar Lasotová
kombinovaná technika, tempera, tuš, lak, tužka, černý papír
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD monogram D 97, na rubu Dagmar Lasotová
suchá jehla, kresba tuší
v 11,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1986
kombinovaná technika, grafit, kresba tužkou, tuš
v 41 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Smetana 82
serigrafie, kresba tužkou
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Mudroch
kombinovaná technika, tuš, akvarel, pastel
v 20,5 ✕ š 8 cm
Signatura: D Hodonský
pastel, akvarel
v 16 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion
barevné pastelky, papír
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD R. Kratina
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 32,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 91