kresba tuší, karton
v 69,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD P. Herynek 1997
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: UD 5. srpna 1990 - MIlan Maur
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: UD 7. srpna 1990 - Milan Maur
v 90,5 ✕ š 60 cm
Signatura: neznačeno
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: LD 12. května 1990 / Milan Maur
koláž, kresba fixem
v 64,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Roubíček 93
kombinovaná technika, kresba tuší, tužka, akvarel
v 14,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 84
v 33,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Čečo 92
proškrabávaná kresba, speciální dvouvrstvý papír
v 273 ✕ š 85 cm
Signatura: UD Adriena Šimotová 86
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
v 75 ✕ š 55,5 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1985
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
v 100 ✕ š 72 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1991
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
v 33 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD 87 / Valter
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
v 98 ✕ š 72 cm
Signatura: PD J. Válová 85
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
reliéf, akryl, karton
v 55 ✕ š 55,5 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 1989
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
reliéf, monotyp, paper
v 35 ✕ š 85 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 88
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kresba tužkou, uhel, karton
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: UD Kolíbal 1988
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, frotáž, perforace, grafit, karton
v 61,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: UD Adriena Šimotová 80
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
v 33,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Čečo 92, PN Čečo 92
akvarel, papír
v 57 ✕ š 41 cm
Signatura: UD A. Lamr 89
tempera, tuš, papír
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Načeradský 89
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
pastel, tužka, černý papír
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD 1983 C Marková