kombinovaná technika, stříkaná barva
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu Wojnar 2000
kombinovaná technika, mačkaný papír, barva
v 21 ✕ š 29,5 cm
v 29,5 ✕ š 21 cm
akvarel, papír
v 44 ✕ š 30,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 2000
kvaš, tuš, papír
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LN Načeradský 92, na rubu Načeradský 92
akvarel, papír
v 26 ✕ š 18 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, tuš, papír
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Načeradský
barevná serigrafie 3/60
v 38 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 1990/03
kombinovaná technika, perforace, drátek, tužka
v 42 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD BOOL / 86, na rubu Bohuslava Olešová
kresba fixem, proláž, perforace
v 59 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Turnovský 29/III/87
dřevoryt 46/200
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD J. Altmann 86
lept 39/55
v 17,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M. Blabolilová
lept 39/55
v 11,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD R. Jařabáčková 86
barevná suchá jehla 39/60
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Fr. Kratochvíl 1986
lept 39/70
v 26 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD K. Pucherna 86
barevný lept 24/25
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Puchnarová
barevný lept 39/55
v 13,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Dominika Schönová 86
rytina
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: UD Jar. Vondráček
barevný lept 39/60
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD B. Waageová 1986
lept 39/60
v 12 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Jiří Voves
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD M. Vindišová
mezzotinta
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Kábrt 87
v 20 ✕ š 9 cm
Signatura: UD V. Komárek
akryl, plátno
v 59,5 ✕ š 120,5 cm
Signatura: UD monogram LOB