koláž, kresba tužkou, perem, ruční papír
v 52,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD J Králík 95
barevný lept 123/200
v 17 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Istler 96
suchá jehla 4/75
v 39 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak 1996
suchá jehla 34/75
v 53 ✕ š 66,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak 1994
lept 42/75
v 41,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak
kombinovaná technika, olej, karton
v 48 ✕ š 34 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1995
koláž, proláž
v 34,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Jarosl. Vožniak 90
koláž, proláž
v 34,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Jaroslav Vožniak 90
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu 2 x (Vlastimil) Zábranský 1995
akvarel, tuš, pastel, ruční papír
v 58,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PN Jankovič 94
lept a akvatintou 60/100
v 37,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Čepelák 1980
barevná serigrafie 42/80
v 30,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD J. Lindovský 83
slepotisk
v 7 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný
lept, II. stav, vzor pro tisk
v 17,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jan Kotík 94
olej, sololit
v 100 ✕ š 122 cm
Signatura: 2 x na rubu na štítku Jindřich Boška 2000
reliéf, monotyp, paper
v 35 ✕ š 85 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 88
olej, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Ota Janeček 83, na rubu Ota Janeček
akryl, dřevěná deska
v 100 ✕ š 71,5 cm
Signatura: na rubu Slavík Ot.
asambláž, deska
v 90 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1996
barevná litografie
v 35 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1986
mezzotinta, autorský tisk
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Augustivič 85
kresba tužkou, pastel
v 42 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD monogram J. L. 88
koláž
v 33 ✕ š 22,5 cm
Signatura: UD P. Rudolf 80
tisk
v 23,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 1999