enkaustika, plátno
v 95 ✕ š 72 cm
Signatura: PD Vohrabal 82, na rubu J. Vohrabal / 1982
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 85 ✕ š 100 cm
Signatura: PD J. Jíra 80, na rubu J. Jíra
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: UD V. Komárek 99
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, sololit
v 51 ✕ š 79 cm
Signatura: PU Liesler 95
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, sololit
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Matal 82, na rubu Matal 82
kombinovaná technika, asambláž, plátno
v 80,5 ✕ š 85,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 97
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD Matal 85
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, karton
v 34 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1992-4
litografie, 3 x digitální tisk
15,5 x 10,5 (lito)/ 13 x 9 cm
Signatura: 4 x PD Z. Höhmová (99, 17)
polychromovaná dřevěná plastika
v 37 cm
Signatura: zezadu Preclík 82
v 30 cm
Signatura: zespodu Vladimír Preclík 1983
olej, plátno
Signatura: PD I. Ouhel 88, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel /1989
asambláž, deska
v 90 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1996
v 37 cm
Signatura: zezadu Preclík 82
v 21 cm
Signatura: zespodu Vl. Preclík 2000
originální černobílá fotografie
v 90 ✕ š 75 cm
Signatura: na rubu 1984 Židlický
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. Jíra 83
barevná litografie 41/80
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 83
pastel, tužka
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: UD V. Gebauer 99, na rubu V. Gebauer
litografie 27/120
v 51,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1986
barevná litografie 21/60
v 49 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Eva Natus-Šalamounová, PD 1992
barevná litografie 31/70
v 49 ✕ š 37,5 cm
Signatura: UD Janíček 94
kombinovaná technika, koláž, ruční papír
v 46 ✕ š 63,5 cm
Signatura: UD Pavla Aubrechtová 1997
kombinovaná technika, papír
v 61 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Alena Laufrová 1995