2 x lept, akvatinta (40/200, 96/200)
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x PD Karel Demel 89
lept, ruční papír
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: UD A Brunovský
lept, měkký kryt
v 7 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Anderle
kresba tužkou, ofset, oboustranné
v 13,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Mudroch
barevná serigrafie 161/200
v 27,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Jankovič
barevná serigrafie 190/200
v 19 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Jankovič
lept 14/70
v 22 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová 1982
barevný lept, ruční papír
v 21,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Liesler
koláž, proláž
v 10,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Kolář 92 P.
barevné pastelky, papír
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD R. Kratina
v 68,5 ✕ š 97,5 cm
Signatura: LD Otakar Slavík 1990
16 x různá technika 46/50
v 51 ✕ š 41 cm
Signatura: 16 x různě
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 32,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 91
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 32,5 cm
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 32,5 cm
objekt, asambláž, barva, deska
v 75 ✕ š 84 ✕ h 12 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1995
olej, plátno, sololit
v 77 ✕ š 50 cm
Signatura: PD monogram A. K. 92, na rubu A. Klimo / 1992
hliník, karton
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald 1990
olej, plátno
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: PD I. Ouhel 88, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel /1989
olej, plátno
v 120 ✕ š 90 cm
Signatura: LU M Kunc 1985
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 32,5 cm
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 33 cm
reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81