8 x barevná litografie 110/180
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: 8 x D St. Holý
2 x litografie, 3 x barevná litografie (22/30, 113/200, 55/200)
21 x 20 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 5 x PD Jan (1993, 1994), 2 x na rubu autorské razítko
kombinovaná technika, tempera, tuš, lak, tužka, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram D 98, na rubu Dagmar Lasotová
kombinovaná technika, tempera, tuš, lak, tužka, černý papír
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD monogram D 97, na rubu Dagmar Lasotová
suchá jehla 43/50
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Tomáš 96
barevný lept 62/100
v 14 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Jan Otava 1994
suchá jehla 19/50
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tesař 88.
suchá jehla 17/50
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tesař 88.
litografie 10/45
v 13 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Alena Lomová 1996
suchá jehla, kresba tuší
v 11,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1986
lept, akvarel
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94
dekalk
v 14,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný
kombinovaná technika, grafit, kresba tužkou, tuš
v 41 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Smetana 82
serigrafie, kresba tužkou
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Mudroch
lept, akvarel
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94
koláž
v 29 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Trinkewitz 1981
polychromovaná dřevěná plastika, kovové panty
v 21 ✕ š 32 ✕ h 8 cm
Signatura: zezadu Vlad. Preclík 84
polychromovaná dřevěná plastika
v 11,5 cm
Signatura: zespodu V. Preclík 1983
lept, akvatinta, koláž 4/60
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J Souček 92
suchá jehla, autorský tisk
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J J Králík 82
lité laky, sololit
v 37 ✕ š 50,5 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1992
v 29 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD V KOmárek 85
barevná litografie
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Vilhelmová 89
suchá jehla, ruční papír
v 8 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Valter 87