lept 8/50
v 22,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Hayek 90
akvarel
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Jií Sopko 89
v 72 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Načeradský 98
kombinovaná technika, akvarel, tuš, koláž, karton
v 65,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: UD monogram LN 15. 5. 90
v 71,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Načeradský 85
v 52,5 ✕ š 72 cm
Signatura: PN Načeradský 85
akvarel
v 31 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 90
v 62 ✕ š 45 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda 11/85
tempera, kvaš
v 62,5 ✕ š 45 cm
Signatura: na rubu 86 David
olej, prachovka
v 41 ✕ š 56 cm
Signatura: PD Sopko 90
olej, sololit
v 41 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček 89, na rubu Ota Janeček 89
plastika, polyester, barvy
v 34 cm
Signatura: J Hendrych 1993 zespodu na textilní lepící pásce
olej, sololit
v 30 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1996
barevný linoryt 61/155
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Kokolia 89
olej, plátno
v 39 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Krejča 89
akvarel, pastel, tužka
v 61,5 ✕ š 78,5 cm
Signatura: PD Antoním Střížek 1991
akvarel, pastel, karton
v 61,5 ✕ š 78,5 cm
barevná litografie 5/100
v 49 ✕ š 65 cm
Signatura: UD Bím 88
dekalk
v 18,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Miloš Koreček
v 32,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Škarohlíd 83
suchá jehla 12/100
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD F. Burant 1983
suchá jehla 75/100
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD F. Burant 1980
8 x barevná litografie 57/70
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: 8 x V. Novák 82
kresba kuličkovým perem, papír, oboustranná kresba
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PU monogram A. M., PD 1997