tisk
v 60 ✕ š 55 cm
Signatura: uprotřed Havrilla 17. 10. 1987
v 62,5 ✕ š 88 cm
Signatura: na rubu 28. července 1988 / Milan Maur
v 66 ✕ š 90,5 cm
Signatura: UD D. Chatrný 86
barevný ofset, autorský tisk, karton
v 79 ✕ š 63,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 85
fotogram, papír na papíru
v 29,5 ✕ š 24 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 1984
fotogram
v 29,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 1985
frotáž, grafit
v 40 ✕ š 64 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1980
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD monogram J. K. 86
kresba tuší, papír na papíru
v 21 ✕ š 16 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 4/93
kresba tuší, papír na papíru
v 14 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 3/93
kresba tuší, papír na papíru
v 5,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 10/93
kresba tuší, ruční papír
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD M. P. 1987, na rubu M. Palla
v 16,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Koníček 83
litografie 7/30
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD J. Jíra 83
barevná litografie
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 95
barevný lept 33/150
v 15 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD J Souček 95
v 7,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD Istler 96
barevný lept 67/78
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 96
akvatinta 39/100
v 21,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Čepelák 1992
kombinovaná technika, koláž, olej, kresba, papír
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Šimorda 83
barevná serigrafie, zkušební autorský tisk II.
v 15,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Rajlich 83
froasáž
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: UD monogram LN 95
froasáž
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram LN 95
lept, akvarel
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94