olej, plátno na lepence
v 41 ✕ š 33 cm
Signatura: PD V. Urban 2000, na rubu monogram V. U. 2005
barevná litografie 42/200
v 12 ✕ š 15 cm
Signatura: UD K. Beneš 81
akvarel, karton
v 39 ✕ š 55 cm
Signatura: PD K. Košárek 82
v 10 ✕ š 3,5 cm
Signatura: PD Kábrt 84
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt 84
barevná litografie
v 7 ✕ š 5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 86
barevná litografie
v 10,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Cinybulk, LD monogram C v tisku
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 15 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 11 ✕ š 11 cm
Signatura: PD olbram Zoubek
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 15 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 15 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
kresba tuší, kuličkové pero
v 36 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD R. Sikora, 1987
grafický list, autorský tisk
v 34 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Mudroch, LD 1980
v 20 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Istler
grafický list
v 32 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Kolínská 84
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1983
v 30 ✕ š 21 cm
barevný pastel
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1986
kresba tužkou, pastel
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1985
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: UD monogram D. Ch. 00
v 30 ✕ š 42 cm
barevná serigrafie 1/28
v 33 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Zd. Kučera 86
v 34 ✕ š 29 cm
Signatura: na rubu P. Rudolf 85