tisk
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Saudek
tisk
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Saudek
tisk
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: 3 x Kája Saudek v tisku
tisk
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Saudek
tisk
v 30,5 ✕ š 26 cm
tisk
v 30,5 ✕ š 26 cm
Signatura: Kája Saudek v tisku
tisk
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Saudek
barevná litografie
v 15 ✕ š 37,5 cm
Signatura: UD J. Jíra 92
3 x barevná litografie
v 18,5 ✕ š 9 cm
Signatura: 3 x PD Kábrt
barevný lept 15/60
v 21 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. Pileček 84
barevná litografie 13/60
v 48,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: UD Janíček 92
koláž, kresba fixem
v 64,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Roubíček 93
lept, autorský tisk
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Tesař 80
suchá jehla 17/50
v 19,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V. Tesař 88, UD 19.VI.88 v tisku
suchá jehla 16/50
v 19,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD V. Tesař 88, 1988 v tisku
lept, autorský tisk
v 27,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Tomáš Rygl 1993
lept 6/30
v 11 ✕ š 19 cm
Signatura: PD J. Pleček 80
lept, autorský tisk
v 11 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Dudek 97
barevná litografie 4/45
v 13 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Ivana Lomová 1996
kombinovaná technika, kresba tuší, tužka, akvarel
v 14,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 84
barevný lept 1/100
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Jan Otava 1999
barevná litografie 14/200
v 12 ✕ š 8 cm
Signatura: PD K Beneš 98
suchá jehla 46/50
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Tomáš 96
v 33,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Čečo 92