v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 96
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 87
v 14,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 89
suchá jehla, varianta s kresbou 1/1
v 19,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1990
akvarel, tužka
v 39,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Jiří Mrázek 1994
v 33,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Josef Jíra 81
tempera, plátno
v 86,5 ✕ š 58 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98
olej, plátno
v 130 ✕ š 100 cm
Signatura: PD F. Černý 97
olej, plátno
v 130 ✕ š 90 cm
Signatura: LN Hubatka 94, na rubu Hubatka
akryl, plátno
v 62 ✕ š 64 cm
Signatura: PD A. Kovalová 1985, na rubu A. Kovalová
bronzová plastika 1/1
v 61 cm
Signatura: zespodu raznicí
tempera, plátno
v 54 ✕ š 47 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98
tempera, plátno
v 55 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 98
barevná litografie 22/80
v 20,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD F. Gross 82
barevná litografie, autorský tisk
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Matal 88 v tisku
barevné křídy
v 29,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: na rubu Suška 90
v 59,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: LD Slavík 90
barevná litografie 15/200
v 31,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Petr Nikl 1990
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M. Rittstein 88
v 33 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Róna 84
kombinovaná technika, papír
v 50,5 ✕ š 43 cm
Signatura: LD Róna 83
kombinovaná technika, papír
v 40,5 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Róna 80
lept, autorský tisk
v 24,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jaroslav Róna 82