reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
reliéfní tisk
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 81
barevný pastel
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 86
reliéf, barvy, papír na lepence
v 40 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 2000
kombinovaná technika, tužka, stříkaná barva, karton
v 63 ✕ š 43,5 cm
Signatura: LD Dalibor Chatrný 84
akryl, olej, plátno
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Pavlík 83
kombinovaná technika, tempera, tuš, karton
v 39 ✕ š 50 cm
Signatura: UD Ines Tuschnerová
barevná serigrafie
v 34 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Grygar 81
kombinovaná grafická technika, lept, strukturální grafika 77/150
v 14 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Vilhelmová L. 1998
v 14,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Škarohlíd 83
barevná litografie
v 27 ✕ š 19 cm
Signatura: PD B. Šalamounová 2000
barevná serigrafie
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Hadlač 87
lept (113/120, 99/100)
v 7,5 ✕ š 5 cm
Signatura: 3 x UD Hadlač (85, 87, 85)
lept 64/70
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Hadlač 83
barevný lept 25/80
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD J. Doležal 86
barevná litografie 65/135
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olga Čechová 96
barevná serigrafie
v 20,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Belskij 2000
lept 169/200
v 9,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD nečitelná, UD 1999
v 26,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Ladislav Nnovák
ofset, přemalba, barva
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PN R. Fila