olej, plátno
Signatura: PD I. Ouhel 88, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel /1989
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
tuš, tužka, hlína, akryl, karton
v 31 ✕ š 42 cm
Signatura: LD Aleš Veselý
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
hliník, karton
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald 1990
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akvarel, tužka, papír
v 53 ✕ š 58 cm
Signatura: UD Kolíbal 1994
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tempera, papír
v 36 ✕ š 19 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1988-92
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
tempera, papír
v 36 ✕ š 19 cm
olej, plátno
v 120 ✕ š 90 cm
Signatura: LU M Kunc 1985
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
objekt, asambláž, kombinovaná technika, dřevo
v 70 ✕ š 50 ✕ h 30 cm
kombinovaná technika, olej, pastel, ruční papír
v 29 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1980-81
kresba tuší, akvarel
v 19,5 ✕ š 19 cm
Signatura: UD autorské razítko Láďa Novak, UN 13/5 90
barevná litografie 122/150
v 18 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Jan Mácha 81
3 x barevná litografie (17/200, 177/200, 32/200)
8,5 x 14 / 9,5 x 8,5 cm
Signatura: 3 x PD V. Cidlinský
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu D. Chatrný 85
v 21 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu Ivan Chatrný 1983 v tisku
koláž 218/300
v 20 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Pichler 87
asambláž 218/300
v 23 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Pichler 89
monotyp, otisk prsu
v 9 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Steklík, LD 21. III. 1986
monotyp, otisk prsu
v 9,5 ✕ š 14,5 cm
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 80
barevná litografie 70/150
v 19,5 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Oldřich Kulhánek 87
barevná litografie
v 19 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 89
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 1986
olej, plátno
v 65 ✕ š 92 cm
Signatura: PD monogram B. H. 97 (azbukou), na rubu na blindrámu 1997 Bohdan Hostiňák
kombinovaná technika, sololit
v 37 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD monogram VK 94