barevná litografie, autorský tisk
v 18,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 84
barevný dřevoryt 8/60
v 29 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Milan Chabera 1983
akvarel, kvaš, karton
v 42 ✕ š 59 cm
Signatura: PD 4. 6. 1992 Gabriel
tempera, pastel, karton
v 45 ✕ š 34 cm
Signatura: PD T. Císařovský 91
barevná serigrafie 12/20
v 42 ✕ š 30,5 cm
Signatura: na rubu Jiří David 88
kombinovaná technika, lepenka
v 55 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Bohuslava Olešová / 1991
lept, autorský tisk
v 64,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Sozanský 87
propalování, olej, papír
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Klimeš 91, monogram K (vypálený)
akryl, karton
3 ks 10,5 x 10 cm
Signatura: na rubu na štítku Jan Vaněk 1991
litografie
v 59 ✕ š 43 cm
Signatura: PD M. Houra 81
v 43 ✕ š 34 cm
Signatura: LD A. Mikulka 1981
tisk
v 17 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD A. Mikulka
v 23 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD Istler 81
v 23,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD Istler 80
2 x barevná serigrafie (29/120, 144/150)
20,5 x 28,5 / 28,5 x 19,5 cm
Signatura: LD Hadlač 81 / UD Hadlač 83
barevný lept 15/100
v 28,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD Hadlač 80
v 24 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1982
barevná litografie 87/200
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Zábranský, PD 1990
lept, autorský tisk
v 29 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 1981
barevná mezzotinta, autorský tisk
v 17,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 80
mezzotinta, autorský tisk
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 81
v 17 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 83
v 17 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 83
5 x linoryt 27/70
13,5 x 9,5 / 23 x 16,5 cm
Signatura: 4 x PD Antonín Střížek, monogram A. S. na obálce