tempera, tuš, papír
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Načeradský 89
lept / tužka, papír
10,5 x 19,5 (lept) / 28 x 40 cm
Signatura: PD Načeradský 65 / LD Načeradský 83
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
v 6,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Matal 85
pastel, tužka, černý papír
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD 1983 C Marková
barevná litografie
v 13 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD Jiří Bouda 91
barevný lept, II stav 37/70
v 83 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 1989
suchá jehla 4/18
v 28,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Klápště 86
akvarel, tuš
v 20,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Hampl 81
litografie
v 18 ✕ š 10 cm
Signatura: LD J Samek 96
tempera, tuš
v 13 ✕ š 19,5 cm
Signatura: na rubu Edita PLicková 94
tempera, tuš
v 15 ✕ š 21,5 cm
serigrafie 7/11
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Klivar 91, na rubu autorské razítko
lept, autorský tisk
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
v 16,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Grmelová 96
barevný ofset
v 53 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Jiří Kolář 98
suchá jehla 25/31
v 41 ✕ š 29 cm
Signatura: PD L. Guderna 1999
barevný lept 73/78
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 96
suchá jehla 52/60
v 17,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD L. Guderna 1998
v 16,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Istler96
mrazovka
v 20,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Janošek 99
2 x tisk
15 x 21,5 / 10,5 x 15 cm
Signatura: 2 x D Vilém Reichmann