tisk
v 21,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 2000
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: LD 22. dubna 1990 / Milan Maur
kobminovaná technika, karton
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: na rubu 28. července 1988 / Milan Maur
kresba tuší, karton
v 69,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD P. Herynek 1997
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: UD 5. srpna 1990 - MIlan Maur
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: UD 7. srpna 1990 - Milan Maur
v 90,5 ✕ š 60 cm
Signatura: neznačeno
barevná serigrafie
v 91 ✕ š 70 cm
Signatura: PD D Fischer 85
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: LD 12. května 1990 / Milan Maur
barevná litografie 94/500
v 64,5 ✕ š 64,5 cm
Signatura: PD Alviani
barevná serigrafie 17/90
v 47 ✕ š 47 cm
Signatura: PD J Stein
serigrafie 54/60
v 41,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: RD Luigi Ferro 90
serigrafie 4/60
v 42 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD Luigi Ferro 90
kombinovaná technika, ruční papír
v 43,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Palumbo 90
litografie, III. stav 7/20
v 44,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD G.Y. Wu 1998
v 35,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Morgan O'Hara, UD 1998
v 35,5 ✕ š 43 cm
barevná serigrafie, autorský tisk
v 26 ✕ š 26,5 cm
Signatura: na rubu Hors Bartnig / monogram HB87
barevná serigrafie
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: na rubu dvě autorská razítka
barevná serigrafie
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
barevná serigrafie
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
tisk
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD Saudek
tisk
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD Saudek
tisk
v 22,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: Saudek na rubu