v 27 ✕ š 35 cm
Signatura: PD T. F. Simon, monogram TFŠ v tisku
v 31,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram TFŠ v tisku
lept, akvatinta
v 16,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Emil Filla, LD monogram E. F. v tisku
kresba tuší, tužka, akvarel
v 44,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD Jan Dědina 1921
olej, lepenka
v 35 ✕ š 40 cm
Signatura: LD L. Mikula, na rubu Mikula 22
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Vik 27 v tisku
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Vik - 25 v tisku
zinkografie, akvarel
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Toyen
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LN monogram TFŠ v tisku
fotodekalk
v 14,5 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
v 40,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD A. Šimorda 38
originální fotografie
v 29 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Sudek
olej, papír, karton
v 79 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Hudeček 32, na rubu Fr. Hudeček / 1932
olej, lepenka
v 35 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Ant. Procházka
olej, lepenka
v 49 ✕ š 47 cm
Signatura: PD monogram K, na rubu autorské razítko Král
olej, plátno
v 46 ✕ š 55 cm
Signatura: PD nečitelná 1927
akvarel
v 28,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: LD nečitelná 1932
olej, lepenka
v 35,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD V Kozák 23
litografie
v 36 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Hugo Steiner Prag 35 v tisku
suchá jehla, ruční papír
v 16,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
v 49 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Hana Fillová 29.
barevný dřevoryt č. 2
v 19 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD J Váchal 37
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD vik-26 v tisku
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Vik-26 v tisku