lept, barevná akvatinta
v 33 ✕ š 29 cm
Signatura: PD na paspartě nečitelná - 30
měkký kryt
Signatura: PD Josef Vaic, LD 1924 Vaic v tisku
pastel, tužka
v 18 ✕ š 24 cm
Signatura: PD monogram Ad. A. Z. 1933
barevná litografie
v 51,5 ✕ š 34 cm
Signatura: LD monogram F. B. 1920 v tisku, UD František Bílek v tisku
barevný pastel
37,5 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: PN Jan Bauch 35.
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 36
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1930-31
olej, lepenka
35 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
barevný pastel, křídy, papír
29 x 45,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram J. Z. 37
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |