olej, plátno
v 75 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Lin. Procházková 27, na rubu na blindrámu Lin. Procházková 1927
kresba tuší, akvarel
v 26 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD monogram V. M. 27
akvarel, tuš
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Krejčí 28
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Krejčí Fr. 40, na rubu 1939
kresba tuší, akvarel
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Toyen 39
malba tuší
v 22,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD K. Srp / 28.
v 29,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram TFŠ v tisku
bronzová plastika, kamenný podstavec
v 25 cm
Signatura: zepředu na plintě O. Švec
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 82 ✕ š 65 cm
Signatura: PD T. F. Šimon 1931, na rubu T. F. Šimon 1931
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kresba tuší, karton
v 23 ✕ š 40 cm
Signatura: UD Emil Filla 27.
olej, plátno
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Foltýn 1929
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
kvaš, papír
v 18,7 ✕ š 17,8 cm
Signatura: LD Kupka
Vyvolávací cena: | 690 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Toyen 39
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno na sololitu
v 45 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 73,5 cm
Signatura: LN K. Černý 36
olej, plátno
v 41 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PN Čapek, LN 35.
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
olej, plátno
v 75 ✕ š 100 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
v 87,5 ✕ š 73 cm
Signatura: LN K. Jílek 39
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
v 32 ✕ š 40 cm
Signatura: PD A Derain
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
akvarel, barevné tuše
v 13,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Tichý 33
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kolorovaná suchá jehla
v 30 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Tichý 37
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kresba tužkou, papír
v 24 ✕ š 21 cm
Signatura: UD autorské razítko Kupka
v 35 ✕ š 43 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, monogram TFŠ 1927 v tisku
v 43,5 ✕ š 33,5 cm