v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PN Vik-27 v tisku
v 12,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Emil Filla
v 22,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Emil Filla, monogram E.F. v tisku
bibliofilie, 10 tisků původních koláží, výtisk č. 111
v 14,5 ✕ š 11 cm
Signatura: na frontispisu Štyrský
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, grafit, pastel, papír
v 35,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Štyrský, LD 1936
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
plastika, jemnozrnný vápenec, podstavec
v 30 / 50 cm
Signatura: zezadu E. Filla 34
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej, lepenka
v 49 ✕ š 47 cm
Signatura: PD monogram K, na rubu autorské razítko Král
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
bronzová plastika, dřevěný podstavec 5/5
v 26 / 33 cm
Signatura: LD na plintě B. Benda
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, lepenka
v 35 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, papír, karton
v 79 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Hudeček 32, na rubu Fr. Hudeček / 1932
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 47 ✕ š 37 cm
Signatura: LD Lin. Procházková 30
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
originální fotografie
v 29 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Sudek
olej, plátno
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: neznačeno
originální fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: na rubu Valter Karel / 1934
originální fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: na rubu Valter Karel / 1932
originální fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
originalní fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: na rubu Valter Karel / 1933
originalní fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
barevný pastel
v 41 ✕ š 22,5 cm
Signatura: LD 1923 Gustav Böhm
olej, plátno
v 53,5 ✕ š 66,5 cm
Signatura: PD Ed. Gerersdorfer 1934
litografie 19/20
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 23 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD J. Šetelík 22
barevná litografie
v 49 ✕ š 39 cm
Signatura: PD monogram JU 24 v tisku
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD M Švabinský